Walentynkowe wspomnienia seniorów w Olkuszu – miłość i życiowa mądrość
W miniony wtorek miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w ramach inicjatywy „Wędrująca biblioteka – między stronami opowieści”. Tym razem uczestnicy spotkali się w Domu Dziennym Senior+, by celebrować walentynki, święto pełne miłości i życzliwości.
Magiczne opowieści o miłości
Spotkanie rozpoczęło się od poruszającej opowieści Pani Marty, która z pasją opowiadała o niezwykłej sile miłości. Jej słowa rozgrzały serca wszystkich obecnych, przypominając, jak ważne są uczucia w naszym życiu. Wciągająca narracja ukazała miłość w różnych odsłonach, inspirując uczestników do refleksji.
Dzielenie się życiową mądrością
Seniorzy, pełni życiowego doświadczenia, chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami i opowieściami. Ich mądrość i cenne wskazówki skierowane były do młodszych pokoleń, zachęcając do pielęgnowania miłości i życzliwości. Zebrane refleksje zostaną przekształcone w „złote myśli”, które będzie można losować podczas przyszłych walentynek w Wypożyczalni dla dorosłych.
Niezapomniane chwile i emocje
Spotkanie nie tylko pozwoliło na wymianę myśli, ale także stało się okazją do wspólnego, radosnego przeżywania czasu. Uśmiechy i wzruszenia towarzyszyły każdej chwili, a wspomnienia tego wydarzenia na pewno pozostaną w sercach uczestników na długo.
Źródło: facebook.com/biblioteka.olkusz

Rada Powiatu Olkuskiego apeluje o odpowiedzialność w szczepieniach dzieci i zdrowiu publicznym
Dni Bukowna 2026: muzyczne i sportowe święto pełne emocji!
Festiwal Kolorów i Dinozaurów w Silver Park: Niezapomniana Zabawa dla Całej Rodziny!
Nagrody dla zwycięzców konkursu o bezpieczeństwie drogowym w Olkuszu
Uczniowie 'Mechanika’ zdobywają pierwsze miejsce w powiatowym turnieju motoryzacyjnym
Wojewódzkie manewry strażackie w Jaroszowcu: imponująca mobilizacja służb ratunkowych